uitslag Duo Wedstrijd 7 januari 2018
Ochtendgroep 10.00 uur
1. hr H. Papiermole & mv J. Roerdink       + 59    
2. hr H. Blömer & hr J. Reesink       + 48    
3. mv Thea Snijders & mv T. Snijders       + 41    
4. mv Y. te Boome & mv B. Hendriksen       + 39    
5. hr H. van Koot & hr B. v. Kippersluis       + 35    
6. mv B. te Brake & mv T. Buning       + 26 (57 tr.)  
7. hr A. Joling & hr W. Heinen       + 26 (56 tr.)  
8. mv W. Dekker & mv D. Kocken       + 25    
9. hr W. Kinkelder & mv L. Joling       + 23    
10. mv G. Meerdink & mv R. Lammers       + 20    
11. mv M. Raben & hr G. Hendriksen       + 19    
12. mv M. Broens & mv A. Hesselink       + 15    
13. mv A. Berendsen & mv D. Nijman       + 14    
14. mv J. de Vos & mv A. Kinkelder       + 10    
15. mv A. Reesink & hr W. Meerdink       +  8    
16. hr H. Berenschot & hr J. Mateman       +  5    
17. hr F. Hesselink & mv T. Hesselink       – 13    
18. mv W. Hogeboom & mv I. Meerdink       – 18    
19. mv W te Winkel & hr H. Roerdink       – 26    
20. hr A. de Vos & hr B. Oonk       – 53    
 
Middaggroep 14.00 uur
1. hr S. Tervoert & mv J. Broshuis       + 62    
2. hr G. Hijink & mv V. Lensink       + 53    
3. hr G. Heegt & hr H. Heegt       + 52    
4.  mv M. Tervoert & hr J. Tervoert       + 44    
5. mv P. Meerman & hr W. Vogel       + 39    
6. mv J. Posthumus & mv M. Richter       + 38 (59 tr. , 16 x 9)  
7. mv J. Bultman & hr H. Navis       + 38 (59 tr. ,   9 x 9)  
8. mv J. te Kulve & mv M. Heinen       + 37    
9. mv M. Navis & hr B. Woordes       + 33    
10. mv Jos Heegt & hr J. Heinen       + 30    
11. mv R. Lensink & mv K. ten Hagen       + 22    
12. mv A. den Boer & hr W. Ros       + 15    
13. hr R. Lensink & hr M. Roerdink       + 12    
14.  hr M. van Dam & mv N. Vogel       +  6    
15. hr H. Mulder & mv W. Walvoort       – 11    
16. mv R. ter Horst & mv R. Mulder       – 30    
17. mv A. Ros & mv T. Overkamp       – 41    

STANDEN BEDRIJFSKEGELEN TEAMS/INDIVIDUEEL NA 3 RONDEN 2017/2018
                 
groep 1   pnt +/-   Stand Dames:
Salon Miep 1 15 312   1 L. Joling Koning 122
Camping W 3 14 268   2 M. Raben Hesta 121
Salon Miep 2 12 209   3 M. Tervoert Lelie 100
Camping W 2 9 175   4 W. te Winkel G.Z.U. 96
De Boemels 1 8 141   5 Thea Snijders De Boemels 84
Camping W 1 5 71   6 V. Lensink Jasmijn 79
          7 J. Raben Hesta 76
groep 2         8 D. Nijman Camping W 73
Hesta 1   15 380   9 Y. te Boome Hesta 72
Hesta 2   13 334   10 A. Grevers Luxor 71
Hesta 3   12 220   11 G. Smit Koning 68
Koning 1   10 260   12 A. de Kinkelder Koning 68
Koning 2   10 189   13 A. Joling Timpken 67
Koning 3   3 41   14 R. ter Horst Camping W 62
          15 J. van Dam Camping W 62
groep 3         16 J. Posthumus Salon Miep 62
Lelie 2   17 368   Reserves:
G.Z.U. 3   14 305   17 L. Wensink Lelie 62
Lelie 1   11 193   18 D. Kocken Salon Miep 61
G.Z.U. 2   9 170   19 L. Stemerdink Koning 61
G.Z.U. 1   6 84   20 A. Berendsen Camping W 60
Gaudium 1 6 60          
          Stand Heren:
groep 4         1 J. Kl.Gebbink Hesta 100
Luxor 1   12 269   2 P. Korten Hesta 100
Jasmijn 1   12 177   3 J. Droppers Koning 97
De Beek 1 10 177   4 Bruggink G.Z.U. 97
Heegt 1   10 152   5 S. Tervoert Lelie 96
Heegt 2   10 128   6 J. te Winkel Gelreshoeck 92
Gelreshoeck 9 139   7 J. Grevers Luxor 87
          8 W. te Slippe Timpken 84
groep 5         9 S. Bazier G.Z.U. 81
Nooit Genog 14 252   10 W. Vogel Camping W 80
Timpken 1 13 249   11 J. Mateman Veldkloeters 76
OpGoedGeluk 11 137   12 B. Woordes Salon Miep 74
Lijster 1   9 192   13 G. Heegt Heegt 74
Veldkloeters 9 149   14 W. Heinen Koning 73
Lijster 2   7 89   15 G. Kimmels Salon Miep 72
          16 B. Broshuis Lelie 72
opm.         Reserves:
in groep 5 hadden OpGoedgeluk en NooitGenog in  17 H. Hesselink Lijster 72
ronde 3 beiden + 83ht. OpGoedGeluk had echter  18 H. Blömer Nooit Genog 72
1 poedel, Nooit Genog had er 6. Dus OpGoedGeluk  19 E. Grevink Koning 70
scoorde 6 pnt en Nooit Genog 5 pnt.   20 F. Pampiermole G.Z.U. 68

Powered by Khore by Showthemes